bodrum marina projesi marina hill evleri bodrum marina hill villaları bodrum villa villa bodrum bodrum villa proje villa bodrum proje bodrum villa marina hill
Konum
Muğla | Bodrum
İnşaat alanı
2200m²
Yapım Yılı
2019

BODRUM VİLLA PROJESİ

Bodrum Turgutreis D-Marin tepesinde konumlanmış olan MARIN HILL EVLERI, egenin en görkemli panoramik manzarasına sahip olup, eğime sıralanmış 4 adet lüks villadan oluşmuş ve eşsiz dizaynıyla ön plana çıkmaktadır.

VILLA MARIN HILL 1000 m2 arazi içerisinde 700 m2 yaşam alanına sahip villa, akıllı ev teknolojisi ile donatılmış olup, kapalı sistem güneş enerjisi kullanılmaktadır.

Kalabalık ve mahremiyete önem veren aileler için, lüksün ve hazzın deneyimlenebileceği mükemmel bir seçim olabilecek nitelikte villadır.

Turgutreis Marina manzarasına uzanan eşsiz konumu ve infinity pool & pool bar dan oluşan özgün tasarımıyla misafirlerini lüksün ve konforun doruklarında hissettirecektir.

Her köşesi ayrı olarak tasarlanmış kusursuz peyzaj tasarımı günün her saatinde kullanıcılarına keyifli saatler yaşatıyor..

Aydınlık ve ferah tasarlanan iç mekanlarıyla kullanıcılarına kendilerini özel hissettirecek şekilde tasarlanan muhteşem bir villa…